Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome böngészőnél szeretném...

Chrome böngészőnél szeretném beállítani, hogy több felhasználó esetén a beírandó nevet ne egyet jelenítsen meg a mezőben, hanem maradjon üresen, de ha belekattintok, akkor nyíljon le a lista, hogy tudjak választani. Ezt hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

pl: gmailt használva a felhasználónevek:

kispista

nagyeva

fekatomi


Alapból a kispista jelenik meg, de ahhoz, hogy nagyevaként lépjek be, ki kell törölnöm a kispista nevét. Az nem baj, ha a jelszavaim megjegyzi, azt be tudom állítani.


köszi


2011. nov. 15. 08:24
 1/3 2xSü ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen testreszabási lehetőség.


Viszont ha többen használtok egy gépet, akkor érdemes több Windows felhasználót létrehozni. Illetve nem tudom, hogy a stabil változatban benne van-e, de a dev channel változatban nagyon könnyen lehet csinálni több profilt (saját kiegészítőkkel, jelszavakkal, könyvjelzőkkel, egyebekkel).

2011. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ, nem érdemes új profilt, mert saját magamról van szó, egy oldalon többféle névvel vagyok regelve...


:-)

2011. nov. 16. 07:43
 3/3 2xSü ***** válasza:

Én hasonló okokból használom a Chrome profilokat.

Lásd: [link]


Több profil van, amivel több, különböző accounttal is bejelentkezve tudok maradni. Az átváltás egyetlen kattintásba kerül és egyszerre tudok több különböző userrel bejelentkezve maradni. (Pl. GMail-re használom. Néha szükséges megnéznem egy-két másik GMail fiókot, de nem akarom összekötni a kettőt. Így kényelmesen tudom őket külön-külön kezelni, ki- és bejelentkezés nélkül.) (Ha az adott oldal támogatja a „maradjon bejelentkezve” módot, akkor még csak be sem kell jelentkezni.)

2011. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!