Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon beállítom, hogy az...

Facebookon beállítom, hogy az üzenőfalam csak ismerősök lássák akkor idegenek miért látják?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy csinálták meg, hogy az ismerősök ismerősei is lássák. Amikor még volt Facebookom, akkor csak azt tudtam beállítani, hogy csak az ismerősök ismerősei tudjanak bejelölni, de így is bejelöltek idegenek - az ismerősök ismerősei, akiket nem ismerek.
2011. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont igy vagyok én is :S hogy az van odairva az egyéni beállitásokhoz, hogy ismerőseim ismerősi látják és egyszerüen nem engedi átállítani :S ez így nagyon kellemetlen :S
2011. nov. 16. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennél jobban nem tudod szűkíteni a kört... Sajnálom, így csinálták meg...
2011. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) sajnos nem tudok akkor mit csinálni
2011. nov. 16. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Át lehet állítani! Ha rámész arra a kis fülre, hogy Ismerősök, ott vedd ki a pipát a kis négyzetből, és akkor elvileg működnie kell! ;)
2012. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!