Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet azt...

Facebookon hogy lehet azt megcsinálni, hogy bizonyos emberek elől lerejtsem magam chaten?

Figyelt kérdés
Már mint azt szeretném, hogy néhány ember ne lásson chaten akkor se mikor fent vagyok, de nem akarom Őket törölni az ismerőseim közül. Ezt hogy lehet?
2011. nov. 17. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd őket.
2011. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ezt még sajnos sehogy. de hasznos lenne :D
2011. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
régen volt rá mód :D külön chatszobákat lehetett létrehozni, oda bedobáltál pár embert és offlinera állítottad magad abban a szobában, így nem láthattátok egymást online. de ha jól tudom megszűntették ezt a funkciót, azóta szívás az élet facebookon....egyes emberek agykapacitása veszélyes, folyton ugyanazzal a dumával jönnek h mizu, mesélj valamit BLABLABLA (24/7 fb előtt függnek és annyira reménytelenül eseménytelen az életük hogy neked kell feldobni). ezek letiltása teljesen jogos:D
2011. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig meg lehet, csak kicsit bonyolultabb lett. Szóval rámész az ismerőseidre, a listából kiválasztod a "szerencsést", mellette jobb oldalt rámész az "ismerősök" ikonra, akkor legördül egy lista. Rákattintassz arra, hogy "show all lists", utána pedig a "+New list"-re. Adsz neki egy nevet, mondjuk tiltott partnerek, és akkor ez az ismerősöd felkerült erre a listára. Ezután felnyitod a chat ablakot a jobb sarokban lent, rámész a beállítások ikonra, és ott a "limit availability"-ra. Ezután már csak annyi a dolgod, hogy kipipáld a "tiltott partnerek" listát, és aki ezen a listán van többé nem lát téged. A továbbiakban nyugodtan bepakolhatsz ide bárkit. :)
2011. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak köszi, megcsináltam, rem. segített. :)

Egy utolsó kérdés: Ha ezeket az embereket betettem ebbe a listába és ők engem nem látnak chaten, ugye akkor én se látom Őket elérhetőként?

2011. nov. 20. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. Te se fogod látni őket.
2011. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaj ennek az információnak de örültem én is :)) ezer hála!
2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!