Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kérdésem az hogy a youtuberó...

Dittax1 kérdése:

A kérdésem az hogy a youtuberól szeretnék letölteni zenét, videót már letöltöttem a free youtubedownloader-t de megnytásnál ezt irja ki:az alkalm. Inicializálása nem megfelelő 0xc0000135. mit jelent ez? Mit tegyek hogy meg tudjam nyitni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:

az a progi valamiért nem jó

de itt van ez :

magyar oldal,és jól is működik :


*****


Így tudod használni :


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is évekig használtam ilyen olyan letöltő programokat míg rá nem találtam a nagy áttörésre,egy kiegészítőre.Hagyd a fenébe ezeket a gagyi programokat minden héten változik valami és már nem is működik a programod.

[link]

ezt töltsd le ha firefoxod van,és telepítsd,használata nem igényel nagy agyi kapacitást.

2011. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek program, mikor juliustól online-ben is lehetséges akár videot, akár zenét letölteni mp3-ban?


*****


Használata: [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
júliustól? :D már évek óta van ilyen oldal kapásból monsok 5öt,de ezek egy szervert használnak és sokszor van hogy be se tölt,a sok reklámról,felugró ablakokból amik közlik velem hogy "én vagyok a 787945123056484 látogató és nyertem 86123481431 milliárd dollárt" nem is beszélve
2011. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyképű vagy! Juniusban jelent meg angol verziója, juliusban a magyar!

Ezelőtt ilyen nem volt, küld el "kapásból" ha igen!


Az emlitett reklámok szintén a vizióid részét képezik!

Ne ezen az oldalon "hengerelj", nem neked való, mert hozzászólásod a segitségadás csiráját se tartalmazza!

2011. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!