Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem akarja a mikrohullám...

Miért nem akarja a mikrohullámú internetem megnyitni a wifi routerem IP címét?

Figyelt kérdés
Szóval,amikor beírom http:/192.168.0.1 címet nem akarja megnyitni/felismerni egyik böngészö sem!Megoldható másképp is ?Fene bele ebbe az internetszolgáltatóba!Amúgy a UPC interneten müködik,kipróbáltam a haveromnál!
2011. nov. 18. 13:58
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Lehet nem is a szolgáltató hibája. Ha nem kötöt rá az Access Point -ot a WAN portra akkor sem tudsz belépni?

D-Link -eknél láttam olyat, hogy ha nincs rákötve DSL vagy kábelmodem nem enged belépni. Az Access Point, amit a mikrohullámú szolgáltatók használnak, az meg nem ez a kategória.

2011. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor sem tudok belépni ha nem kötöm rá,próbáltam már mindenhogy!De köszönöm a választ!Nem tudsz vlmi más lehetöséget ?
2011. nov. 18. 14:24
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Hát sajna a D-Link ilyen hülye router. Mindenképp modem kell neki. Hogy csatlakozol a számítógépről közvetlenül a netre? Automatikusan (DHCP), vagy jelszó is kell (PPPoE)?
2011. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
IP címet kell beállítani.
2011. nov. 18. 14:35
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Az nem lehet, hogy valami ütközés van az AP -val?

Állítsd a routert mondjuk 192.168.1.5 IP címre.

Amit még megpróbálnék a helyedben, hogy havarodnál, ahol működött, ott állítanám be a static IP -t a router -en.

2011. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!