Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent segítség?

Torrent segítség?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Mostanában elég sok régebbi játékomat próbáltam feltenni a gépre, de vagy karcosak, vagy repedt a CD stb.

Szóval megnőtt az igényem, hogy egy torrent oldalra bekerüljek, de nincs egy olyan ismerősöm sem, aki meghívót tudna küldeni! :(

Ha nektek van meghívótok nagyon megköszönném ha küldenétek nekem!

Előre is köszi mindenki!


2011. nov. 19. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


*****


*****

(Freereg fülre katt.)


Nem csak olyan torrent oldal van, ahová meghívó kell.

Kiválasztasz egyet és regisztrálsz. Ennyi.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha beírom a keresőbe hogy: a kívánt játék neve+letöltés/download akkor az ilyen ingyenes oldalakon is keres a google. Annyira meg ne nézz hülyének hogy nem tudom beírni a google-ba a játék nevét..De tényleg fontos lenne nekem a meghívó, de ahogy látom senki sem akar nekem küldeni :(
2011. nov. 19. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Most miről írsz egyébként? Mit értesz az ingyenes oldalakon?

Látom kettőnk körül nem én vagyok a retardált, mert csak azt hajtogatod, hogy meghívó kell, küldjön valaki meghívót. Mire akarsz meghívót? Szülinapra? Ballagásra? Olyan nincs, hogy sima torrent meghívó, nem lenne szar közölni, hogy mégis melyik oldalra...

2011. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most miről írsz egyébként? Mit értesz az ingyenes oldalakon?

Látom kettőnk körül nem én vagyok a retardált, mert csak azt hajtogatod, hogy meghívó kell, küldjön valaki meghívót. Mire akarsz meghívót? Szülinapra? Ballagásra? Olyan nincs, hogy sima torrent meghívó, nem lenne szar közölni, hogy mégis melyik oldalra...

Nem veszekedni jöttem ide, de:

1:nálam az ingyenes oldal azt jelenti, hogy bárki bármikor be tud regisztrálni. Nem tudom, felétek még milyen jelentései vannak az ingyenesnek.

2:Szerinted most komolyan valaki azért írt ki egy kérdést ,,Torrent segítség" címmel a számítástechnika topicba, hogy ballagásra kérjen meghívót?;) Tudod, drágám a jobb torrent oldalakra csak meghívó segítségével tudsz regisztrálni, amit valamelyik már regisztrált felhasználótól kaptál. A regisztrált felhasználó -oldaltól függően- kb 30 naponta kapnak meghívót.

Én azért írtam ki ezt a kérdést, hogy aki már minden barátját meghívta, és nem okoz nagy problémát, ha elküld egy meghívóval kevesebb lesz, az segítsen nekem! Tudod, bízok benne, hogy még vannak olyan jószívű embertársak, de gondolom ezt neked elég nehéz elképzelni! ;)

2011. nov. 19. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

1:nálam az ingyenes oldal azt jelenti, hogy bárki bármikor be tud regisztrálni. Nem tudom, felétek még milyen jelentései vannak az ingyenesnek.


Az elsőbe mindhárom link alatt ilyeneket találsz.


Miért akarsz egyből nagy oldalra bekerülni, ha még csak példát sem tudsz írni oldalra?

Szóval megnőtt az igényem, hogy egy torrent oldalra bekerüljek

Ne akarj már nCore-ral kezdeni...

2011. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mármegint egy 12 éves kis p.csnek nézel...nem mondod hogy ingyenes oldalakat irtál olda!

Amúgy meg nem tom... ez nálad ilyen szamárlétra először kis oldal aztán szépen lassan egyre nagyobb? Nem találok semmi összefüggést az érveidben->full gyökér vagy és takarodj innen mert nem az ilyen ostoba emberekhez szóltam, amikor kiírtam a kérdést...Amúgy meg szerintem 1-szer kell bekerülni egy jó oldalra, sokat feltölteni hogy jó legyen az arányod, akár új dolgokat feltenni, és kész!

2011. nov. 20. 01:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ne-haragudj, de tényleg buta vagy.

Ncore-on kezdeni, neked azonnali kitiltás, abból kifolyólag, hogy fogalmad nincs, mi az ingyenes torrent "oldal". Vagy a torrentezés.

Nagyobb oldalakra, fizetni képesek nem keveset hogy bejussanak.

Vannak kis gagyi oldalak, Z-track, birodalom, stb

De a meghívó is relatív, mert az egy dolog,hogy kapsz, de ha nincs nyitva a meghívózás a meghívód se sokat ér.

Ha gondolod szét nézek neked, de azért egy pár kérdés érdekelne. Tudod mi a seeder, leechers?

Mi a kliens? Mi az arány? Mire jó az arány?

Kötelező seed idő? Hogy kell vissza seed-elni?

Na ha ezeket megkapom, egy kis oldalra be tudlak invitálni. Ja és hát nem utolsó sorba a net sebességed.

2011. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!