Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy meghívós torrent oldalra...

Gabor12345 kérdése:

Egy meghívós torrent oldalra szeretnék bejutni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bithorlo, nCore, valamien hasonlóan jó torrentes oldalra szeretnék meghívót szerezni, de nemtudom hogy hogyan,honnan, kitől szerezzek meghívót. Aki tud segíteni, van tippje kérem írjon.


2011. nov. 19. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ingyen nem fog adni senki.

Eladni egy meghívót... ezt meg tiltja a szabályzat. Ha elkapnak akkor ki is tiltanak meg a pénzt (kb 15000) is buktad...

2011. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézd meg ezt az oldalt talán segít [link]
2011. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez működik? azaz tényleg küldenek csak úgy meghívót?
2011. nov. 19. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

csak úgy nem küldenek ingyen azt hiszem 3000ft én is kipróbáltam,de nem tudom hogy ez nem-e átverés?://torrentfan.downlinkz.com/ncore-meghivokat-kuldok-mindenkinek-aki-keri-kattints-ide-t5787.html Ha akarod próbáld ki Fórum szabályok

* Ebben a topicban CSAK KÉRNI LEHET!

* Felajánlani csak KÉRÉSRE lehet!

* Minden KÉRÉSNEK (csak KÉRÉS!) új topicot kell nyitni a "New Topic" gombal

* Ebben a topicban csak az első hozzászóló kérhet, a többiek felajánlhatnak csak!

* Meg kell indokolni miért kell a megívó!

* Meg kell adnod a letöltési és feltöltési sebességed!

* Meg kell adnod hogy mit ajánlasz fel a meghívóért!

* Torrent accot árulni csak egymásközt mailben szabad az oldal keretein kívül(A fórumon nem)!

* Aki ACCOT ÁRUL töröljük és beköpjük az adott tracker adminjainak is, úgyhogy csak óvatosan!

* Az oldalon anyagi juttatást torrent meghívóért felajánlani, illetve pénzt torrent meghívóért tilos!

* TILOS az oldalon saját és legfőképp más személyes adatát megosztani (polgárni név, személyiszám, egyéb személyhez köthető infók)

* Adott topicban ne kérd más oldal meghívóját! (PL: Bithumenben Ncore-t)

* Írj magadról néhány szót, új trackerekre való bejutás megkönnyítése érdekében! MAGAMRÓL !


Miért fontos ez?

A választ itt találod meg!


Figyelem! Az oldalon olyan emberek is megfordulhatnak, akik megpróbálnak átverni vagy lehúzni, ezért légy óvatos, és nézd meg kivel álsz szóba!

A nem megbízható emberekről érkező bejelentéseket itt olvashatjátok!

De vannak itt rendes emberek is! Akik már bizonyították becsületességüket.

Pont a csalások miatt, NE VEGYÉL SOHA KP-ÉRT meghívót!


A fórum szabályainak be nemtartásából eredő károkért, csalók által okozott károkért az oldal felelősséget nem vállal!


Read more: [link]

2011. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és mégvalami én nem vettem
2011. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!