Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szigetszentmiklóson milyen...

Szigetszentmiklóson milyen internet szolgáltatást érdemes használni?

Figyelt kérdés

2-ről tudok perpill ,az egyik a Pr-telekom ami egy rakás szar ,remélem csődbe mennek vagy megdöglenek.


A másik az Invitel ,az se sokkal jobb.


Esetleg olyan ami kábeles és megfizethető árba van és gyors is ,tudna valaki mondani 1et ?


2011. nov. 19. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a pr telekom tényleg egy kaki! az invitellel semmi baj nincs. miklóson inkább a tetves elmű döglene meg.:) telenor-t is szidják... más van egyátalán? júpiszi-t van aki nagyon szereti van aki nagyon utálja. Kábeles net választásnál írjál PRIVÁTOT!:D értek a számtech-hez! látom a sunyi szarokat egy net rendelésnél.
2011. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és én szintén Szigetszentmiklósi vagyok:$ hát nem nagyszerű?:D
2011. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De igazad van ,vicc hogy pest közelébe nincs 1 normális megfogható kábeles net szolgáltató.

Jelenleg invitelnél vagyok ,de az is vicc hogy 500kb/le 50kb/fel a net sebességem ami jelenleg ez a MAXimum amit tudnak ajánlani. Ahoz hogy 10M-es net legyen ,ahoz a TV-t megkell szüntetni vagy minimumra korlátozni minimális csatornára.

Kösz a segítséget!

2011. nov. 19. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
mi 1 megásról váltottunk 2 megára!:D -50kb átlagba!:D amúgy egy netszolgáltatónál azt kell nézni hogy mennyi a garantált letöltés...meg fel mert az a döntő hogyha az alá süllyednek reklamálhatsz.kártérítést fizetnek stb:D nekem a maximum download 300kb/s xddd egy vicc.
2011. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen és még az ára is milyen már ,mint ha 15M es netet vennél.

Makádon meg 15 16M es net van pesti árba.

Am ha a garantált sebesség lejebb megy azt hogyan tudom észlelni ? ,és hogyan tudom rögziteni ? csak kiváncsiságból kérdezem hátha jól jön egyszer.

2011. nov. 20. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!