Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze az összes...

Miért omlik össze az összes böngészőm letöltéskor?

Figyelt kérdés
Nem tudok letölteni egy képet, fájlt, semmit, mert összeomlik a króm, a firefox, és a safarim is ha bedobja a kis ablakot hogy hová mentsem. Már kezd idegesitő lenni a szituáció. A safari még birja is de amikor ő is csinálta feltettem a firefoxot, akkor abbahagyta. Most a firefox csinálja! Mi a baj megoldása?
2011. nov. 19. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vírusra tippelek, de lehet ramhiba is.
2011. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem talált virust az eset smart security 5-ös. A rendszer pedig kb 4 hete van ujratéve. Es az elejetöl kezdve csonálja. Feltettem a safarihoz egy bővitményt és azóta. Azóta már leszedtem a safarit, ujratettem, mozillahoz semmi extrat nem tettem fel es elkezdte ugyan ezt.

Idegesitő

2011. nov. 20. 03:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ám... de a Safarit használod 1 hónapig akkor lejár az a licens cucc és teli vírusozza a gépedet...bizonyos Apple termék...-.-
2011. nov. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogya gép az oldalak megtekintésénél is tölt le adatokat? Mert ha a letöltéssel van a gond hanem vmi mással.
2011. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne elég 1 böngészőt használni? nos lássuk: van eddig IE,Firefox,Safari,chrome, ezek azért eléggé ütik egymást,én ajánlom hogy szedd le a sok sz*rt, tedd vissza a firefoxot,ja és ürítsd ki a gyorsítótárat (pl CCleaner-rel)!
2011. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hasznalok ennyit mert nem tudtam miert hullik össze. Egyet hasznaltam. Es egyet szoktam. Toroltem most mindent amit tarolt eddig. Esdig még megy...
2011. nov. 21. 03:03
 7/7 anonim válasza:

Próbáld meg:

Menj a Start menü - Vezérlőpultba, ott válaszd ki az Internet beállítások-at majd a megjelenő ablakban válaszd a Biztonság fület.

Majd itt kattints az "Alapértelmezett szintre".

Majd OK-zd le a beállításokat. Indítsd újra a Firefox-ot, és ha minden igaz akkor exe fájl letöltésénél már nem blokkolja a Firefox a letöltéseket.

2012. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!