Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom facebookon kikapcso...

Hogy tudom facebookon kikapcsolni, hogy a chatpartnerek felett azok az események ne legyenek ott?

Figyelt kérdés
Már másik ismerőseimnek hetek óta ilyen, abba reménykedtem nekem majd nem vált át. De most átváltott és minden hülyeséget látok, hogy ki mit kedvelt ki lett az ismerőse és emiatt a chatpartnereket is alig lehet látni. Szerintem tudjátok mire gondolok, hogy lehet az kikapcsolni vagy eltüntetni?
2011. nov. 22. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően az fix, mert a rendszer része.

A Social Fixer kiegészítő viszont tartalmazza az eltávolítását (bár nem próbáltam a hatását, nálam nincs Ticker - vagy csak automatikusan kivette a program).


[link]


Lehet a böngészőbe is telepíteni, vagy csak greasemonkey-ba. A program nem kártékony, nem kér semmilyen személyes adatot, ingyenes, és elég sok változtatást hajt végre az oldalon, olyan hasznos dolgokat is, amit nem építettek bele (például teljes szélességű oldal, szűrések-tiltások, lapfülek, stb..)

2011. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem tegnap lett ilyen ratyi... És hol lehet kikapcsolni chrome-n?
2011. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chrome is tudja kezelni ezt a kiegészítőt, telepítés után egy varázsló végigvezet főbb beállításokon, de a felső sávban lévő neved előtt lévő ikonra kattintva behozható a beállítása (Social fixer options). Azon belül: Layout/"Hide the "ticker" feed of friends activity" elé kell egy pipa. Majd Save, oldal újra betöltése, és el kell tűnnie.
2011. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet h én vagyok a hülye, de nem találom. Kicsit jobban írd már le kérlek!
2011. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.:

[link]

Itt kiválasztod a böngészőt, vagyis letöltöd Chrome-ba a kiegészítőt.

2.: fellépsz Facebookra, ahol az oldallal együtt a kiegészítő is betölt. Első indításkor, és a frissítések után is egy varázsló ugrik fel, ahol pár lépésben be lehet állítani a fő tulajdonságokat.

3. Vegyük úgy, hogy nem itt állítod be, hanem a részletes beállítások között. A felső menüsor ugye fix, és jobb oldalon ki van írva a neved, ismerősök keresése, beállítok. A neved előtt van egy plusz ikon, rajta egy csavarkulccsal, ami a kiegészítő jele. Erre kattintva jönnek be további beállítások, és a beállítások is: Social Fixer Options

4. Megkeresed a Layout nevű menüt, és azon belül a következőt:

Hide the "ticker" feed of friends activity

5. Kipipálod, majd a SAVE gombra kattintva mentésre kerül a beállítás.

6. Újra betöltöd az oldalt, és ekkor a beállítás hatására el kell tűnnie a Tickernek jobb oldalt.


[link]

2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!