Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet beállítani, hogy az üzenőfalamon semmi történéshez, videóhoz, de tudjanak hozzászólni és lájkolni azt!?

Figyelt kérdés
De viszont megjelenjen maga a videó stb.....
2011. nov. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, csak nem értem :)
2011. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

A Facebook közösségi oldal. A közösség alapja a párbeszéd. Alapvetően az ismerőseid tudnak lájkolni, hozzászólni.


Esetleg érzésem szerint oldallal tudsz ilyen megoldást csinálni, de amit a falra publikálod az oldalad egy bejegyzését, ahhoz megint csak hozzá lehet szólni, igaz ezt már csak az ismerőseid látják.


Szerintem amúgy elég antiszociális folyamatosan úgy mondani a véleményed, hogy a saját ismerőseid véleményét kizárod, eltünteted. (Persze egy szervezet, nagyobb csoportosulás esetén, ahol sok idegen is megfordul, már lehet értelme.)

2011. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kizárom mert ők is úgy véleményeznék a dolgokat, hogy "fú, mindenki látja, magasra kell tennem a mércét". Azt szerettem amikor alapból le lehetett venni az üzenőfal menüt, de most meg már le se lehet.
2011. nov. 22. 22:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg ez az üzenőfal hülyeség köze nincs a valódi dolgokhoz...
2011. nov. 22. 22:55
 5/5 2xSü ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha az ismerőseid kritizálják a megnyilvánulásaidat, akkor teljesen feleslegesen írogatsz nekik. Ha meg díjazzák, akkor felesleges tiltani a lájkokat és hozzászólásokat.


Ha nagyon egyirányú kommunikációt akarsz, akkor a te műfajod inkább a honlap vagy a blog… A közösségi oldal nem erre való…

2011. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!