Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, nagy a baj?...

Mit tegyek, nagy a baj? Mozilla Firefox hiba.

Figyelt kérdés

Frissíteni akartam a Mozzilát, a hivatalos oldaláról letölteni a legújabb verziót. Szépen végig is ment a folyamat, az a rész következett, hogy indítsam újra a gépet, megtettem, de erre újra és újra azt írja ki, nem enged be a böngészőbe, az ikonja is olyan, mintha még mindig telepítés alatt állna. Az az alapértelmezett böngészőm, azt szeretném használni, most az Exp. böngészőt használom, hogy tudjak ide írni...

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve nagyon!


2011. nov. 23. 10:18
1 2
 11/15 compactegon ***** válasza:
igen örökkön-örökké...használj chrome-ot, ne variálj annyit. az új FF amúgy is kicsit megbízhatatlan. szerintem.
2011. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

:( De én annyira szerettem!

Jaj, ha újraszületek, érteni fogok a számítógéphez!

2011. nov. 23. 11:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Kattints jobb egérrel a Tálcára, majd Feladatkezelő. A Folyamatok fülön találsz firefox.exe -t? Ha igen, állítsd le a folyamatot, majd próbáld meg az újratelepítést. Valószínűleg az lesz a baja, hogy telepítés közben is futott a böngésző.
2011. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Van ottt mindenféle, de ilyen néven nincs fent... Nem lehet, hogy más néven van? Mert mondjuk most fut az exp. is, mégsem írja ki úgy.
2011. nov. 23. 11:39
 15/15 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a Google chrome-ot, nem szórakozok a Mozzilával, de köszönöm mindenkinek, aki segített! Eddig tetszik ez, remélem, beválik!

Szép napocskát! :)

2011. nov. 23. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!