Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a java...

Miért nem működik a java program firefoxnál?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a java 6.0.29 programot a gépemre és semmilyen grafikus felületet nem tölt be a böngészőm. Firefox 8-at használok és win7-et.

Az firefox kiegészítőinél azt írja ki, hogy letiltva és nem kompatibilis ezzel a verzióval.

Kipróbáltam régebbi 6.0.22-es java programot. Feltelepítettem de úgy se ment.

Tanácsot szeretnék mit kellene csinálni hogy újra működjön. Ha más megoldás nincs újratelepítem a gépet az megoldja a problémát?

Előre is köszi a segítséget.


2011. nov. 24. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem egészen értem a gondodat,ezt írod :

"semmilyen grafikus felületet nem tölt be a böngészőm"

mert nálam semmiféle java nincs letöltve és mégis simán megjelennek a firefoxban a grafikák

2011. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pl a facebook se tölt be. Csak szöveg van de kép semmi.

Mozgó képek, videók nem töltenek be. Csak szöveg van.

2011. nov. 24. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

java nem kell pl a youtubehoz se

de ,nyisd meg a problémás oldalakat egy másik böngivel,az simán befogja hozni őket

2011. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

másik böngészővel is próbáltam én nem hozza be. Explorernél is ugyanez a hiba. Youtube az bejön itt is, csak videót nem játszik le.

De olyan mint a facebook nem.

startlapon se hozza be a reklámcsíkot az oldal tetején.

2011. nov. 24. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
hozd el a géped ,rendberakom,azt megint jó lesz
2011. nov. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ugyanez volt a gondom nekem is,annyi különbséggel hogy nálam csak a firefox nem akart megjeleníteni semmit szinte.Ie ment simán.Aztán rájöttem hogy ha bekapcsolom a privát böngészést akkor megy minden normálisan.Viszont ez se volt megoldás,úgyhogy leszedtem a FEBE nevű kiegészítőt,csináltam egy biztonsági mentést vele,aztán fogtam és töröltem a ff-ot,majd újra telepítettem,FEBE-t ráraktam az új ff-ra,backup beállítások,könyvjelzők,stb,és lám most minden a régi :) nekem is ff8,meg win7 van,és a java nálam se kompatibilis...én először a flashplayerre gyanakodtam,szarakodtam is vele egy napig hiába :(

Remélem segíthettem...

2011. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel adobe flash player-t, az a youtubehoz kell.
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!