Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy rajongói oldalam a...

Van egy rajongói oldalam a Facebookon és lenne ehhez kapcsolódóan egy kérdésem. Hogyan lehet megcsinálni úgy az oldalt, hogy csak akkor lehessen megnézni az üzenőfalat, képeket stb. , hogy likeolták az oldalt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez érdekes! Mit szeretnél ebből kihozni? Ebből nem fogod megtudni, hogy kinek tetszik és kinek nem. Sokan meg sem fogják tudni, mert meg sem nézik.

Én pl. nem nézném meg, de még sokan mások sem. Én sem várom el, hogy előbb fizessenek, majd utána mutatom meg, mit nyújtok érte.

A látogatottságot nem tudom, hogy lehet-e számolni, de egy web-oldalra be tudom neked építeni ezeket a dolgokat neked, természetesen, ha az oldalt is én szerkesztem.

2013. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!