Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor tényleg nem lehet...

Most akkor tényleg nem lehet az interneten filmet nézni? Nincs semmi olyan oldal? Nekem magyar szinkronos filmek kellenének, de nem részletek, hanem teljes film

Figyelt kérdés

Nem szeretném letölteni, a ntene megnézni majd másikat és másikat

Nincs ilyen oldal????


2009. máj. 12. 17:39
 1/6 anonim válasza:
2009. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen konkrétan nincs. 1-2 kísérleti netes videotékától eltekintve. (ahol persze fizetni kell érte)


A jövőben nem kizárt, hogy lesznek ilyen oldalak, addig viszont kénytelen leszel letölteni őket. :P

2009. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az előző link amit küldtem, ott felregisztrálsz és megjelenik egy olyan főtéma a letöltés mellett, hogy online mozi.
2009. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi különbség van abban, ha online nézed, mintha letöltenéd? Mert elárulom: semmi. Illetve annyi, hogy ha te töltöd le, akkor te döntöd el, hogy hova. Ha online nézed, akkor a gép a temp könyvtárba tölti le a videót, és onnan jeleníti meg. Ugyanis ha nem ezt tenné, nem tudnád megnézni.

Tehát akárhogy nézed, a film FIZIKAILAG a számítógépeden lesz. Csak online esetén nem az általad megjelölt helyen.

2009. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem már :)

Köszi a válaszokat :)

2009. máj. 13. 14:35
 6/6 anonim válasza:

több is létezik

az egyik amin magyar szinkronos filmek vannak az a www.clubgen.net oldal. fel kell jelentkezni és tökéletesen működik - persze ha jó az internetkapcsolatod.

2010. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!