Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hipernetes kérdés! Ez...

Telenor Hipernetes kérdés! Ez annyival jobb, mint a Vodafone mobilnet, hogy a böngészést, e-mail-ezést egyáltalán nem korlátozza? A megadott letöltési korlát felett sem?

Figyelt kérdés
Tehát a Telenornál a letöltési korlát csak a torrentezésre és a videók letöltésére vonatkozik? Ha ezeket nem csinálom, akkor korlátlanul enged netezni? És a Skype használat, meg a levelekhez csatolt kb. 200 kBy-os fájlokkal mi a helyzet, azokat engedi a korlátozás felett is? Mert a Vodafone-nál úgy vettem észre, hogy ha elérem a letöltési korlátot, onnantól minden nagyon belassul és még egy Word fájlt sem tudok csatolni a levelemhez. Szóval, a sebességen kívül, használhatóságban is jobb a Hipernet, mint a Voda és a T-Mobile?
2011. nov. 26. 10:16
 1/1 lordsithlord ***** válasza:

Telenornál elvileg felezik a sávszélt, ha eléred a korlátot (gyakorlatilag nekem kijött az értesítés, hogy elértem a korlátot és a sebesség nem változott).


Arra sajnos nem tudok neked válaszolni, hogy melyik a használható, de azt tudom, hogy nem mindenhol elérhető a lefedettség hiánya miatt, így mielőtt bármelyikre előfizetsz, érdemes utánaérdeklődni, hogy van-e megfelelő lefedettség azon a területen, ahol használni akarod.

2011. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!