Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv. Hogyan tudnék asztali...

Üdv. Hogyan tudnék asztali számítógépemmel wifis netet fogni? Hogy ehhez pontosan mik kellenének? (router, antenna, adapter? , esetleg vmit még a gépre telepíteni, stb. )

Figyelt kérdés

Saját, internet elérésem nincsen.

A szomszédból kerül kinyerésre a wifi jel.


2011. nov. 27. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni, hogy nálad elég erős-e még a wifi jel. Nem tudom milyen messze vagytok, de 100m-en belül legyetek. Kell a gépedbe egy pci wifi kártya. Feltelepíteni a drivert, majd felhasználónév, jelszó és már fent is vagy a neten.
2011. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, telefonról kielégítő a jel erőssége.

Olvastam az előző kérdezőket is, szóval más, teszem azt router, etc. nem is kell?

Ja és az mennyiben akadály ha kicsit régebbi az alaplap (AGP)?

2011. nov. 27. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Routere a szomszédnak van, neked nem kell.

Csak egy wifi vevő kell a gépedbe, telepíteni, beállítani és lehet netezni.

2011. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és az anyagi vonzata mekkora, ha nem a leg " über szuperebbet szeretné az ember " ? *
2011. nov. 27. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
3000ft körül lehet venni wifi kártyát.
2011. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem! +1 utolsó kérdés. Gondolom ezek a PCI kártyák nem nagyon kompatibilisek az én AGP alaplapommal. Vagy tévednék? Ha nem kompatibilisek, akkor esetleg arra 1 megoldás?
2011. nov. 27. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Az agp-be vga kártyát kell dugni ez meg pci-os. Legalább 1 pci slotnak szerintem lennie kell a gépedben!

A fehér az: [link]

2011. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy USB-s wifi vevőt, az is kb. ennyibe kerül... Azzal biztos nincs gond, egy usb-hosszabbítóval pedig még a helyét is "be tudod lőni" ahonnan jól jön :)
2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!