Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam a "Pottermore"...

Regisztráltam a "Pottermore" nevű oldalra, és minden jól ment az 1. rész 5. fejezetéig. Nem tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Ott, amikor beszerettem volna menni a bankba, azt írta ki, hogy várjak, majd nemsokára továbbvihetem a játékot. Gondoltam pár napról, legfeljebb egy hétről lesz szó. Ez volt már majdnem 3 hónapja.
2011. nov. 27. 17:15
 1/2 anonim válasza:
Van az 5. fejezet. Ahhoz hogy a Gringotts-ba be akarsz menni kettőször kell megnyomni a fel nyilat. De viszont ha csak 1-szer nyomod meg, akkor a földön ott látsz egy papírt. Azt vedd fel!!!!! Az Harry bevásárló listája. Ha ez megvan, akkor már bemehetsz a bankba.
2012. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám ami a kérdezőnek...és lehet hogy én vagyok hülye,de nem értem milyen felfele nyilat kell megnyomni hogy meglegyen a lista.? : D
2012. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!