Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom felismerni, hogy...

Honnan tudom felismerni, hogy a torrent amit töltök csak a k. "coral player"-el játsza -e le?

Figyelt kérdés

PL: adott egy film amit le akarok tölteni, látom hogy fent van torrenten... remek! Letöltöm... és kiírja vagy mondja hogy csak a szerencsétlen "coral player"-el tudom lejátszani, és hogy töltsem le azzal majd lejátsza. De én nagyon nem akarom letölteni.

Kérdés : miről tudom felismerni ezt a problémát még a törrent-ről mielőtt várnék 30 percet hogy leszedje...


2011. nov. 28. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

en a utorrentet hasznalom a letolteshez ( [link]

Mikor rakattintok a torrent linkre, a utorrent kinyitja a foldert es latom milyen fileokat fogok letolteni. Latom, hogy van benne .jpg (film borito), van benne .avi (ezt a VLC player lejatsza) vagy van esetleg benne .mkv amit a divx jatszik le.


Amikor a utorrent kinyitja a foldert, kivalaszthatom hogy mit akarok letolteni, van amikor minta peldany is van a mappaban, na az nem kell, meg a foto sem, csak az avi file. (bar a mintapeldany hasznos, mert letoltesz egy pici filet (1-2MB) ami mutat 1 percet a filmbol igy le tudod ellenorizni a minoseget, hangot, torzitast, stb. mielott tobb mint fel orat varnal az egesz filmre)


En meg sosem talalkoztam a coral player-el, pedig tobb gigat rantottam mar le ;)

2011. nov. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!