Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a PAINT-en kívül...

Hogyan tudom a PAINT-en kívül lementeni egy internetes oldal képét JPG-be? (Google chrome-on)

Figyelt kérdés

2011. nov. 28. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb gomb -> Kép megjelenítése -> Kép mentése más néven...
2011. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És magát az oldalt?

2011. nov. 28. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Fájl -> oldal mentése
2011. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A google chrome csak html-be ment. Nekem jpg-be kellene.
2011. nov. 28. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a paint, vagy keress egy screen gabber progit!
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az aktuális oldalon nyomsz egy PrintScreent és ezt bármelyik rajzolóprogramba beillesztheted nem csak a Paint-be...
2011. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ahogy más böngészőn, kép megnyitása új lapon vagy ablakba, jobb egégombra klikkelvén, aztán ráklikkelsz a képre és mentés, vagy mentés másként

és mikor megnyílik a saját gép, akkor azon belül a képek alatt többnyire van egy lista, ahol ki lehet választani hogy jpeg formátumú legyen, vagy bit kép, gif stb

és persze paint szerkesztés után is ki lehet választani, ahogy írtad

aztán be lehet állítani hogy az összes képet mutassa, vagy csak bizonyos formátumot

ez az eltűnős megjelenítős dolog olyan, hogy egy helyen van, de vagy látod vagy nem férsz hozzá, mintha másik dimenzióba lennének :)

2012. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!