Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki Tor-browser böngésző...

Ha valaki Tor-browser böngészőt használ, annak az IP-jét a rendőrség meg tudja találni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2011. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


A működési elv alapján elvileg nem, és biztonságos használni. Az már más kérdést, hogy milyen céllal akarod használni. Hiszen lehetőséget nyújt az anonimitással arra, hogy törvénybe ütköző dolgokat követhess el, de nem feltétlenül KELL megtenni, csak mert van kiskapu (tor).

2011. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, Tor-Browsert használva, biztosan nem!

(de arra számíts, hogy min. felére, negyedére csökken, a böngészési sebességed...)

2011. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A TOR-hálózat sebessége átlagosan az 56Kbps-os betárcsázós netével egyezik meg, néha egy-egy jó kapcsolódásnál pár másodperce megugrik Megabitig, majd vissza az átlagra. Nincs köze az előfizetett net sebességéhez, és nem ahhoz mérten változik (nem lesz gyorsabb, csak mert amúgy gyors neted van).
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

de igen! sok hackert elkaptak már,pedig nekik is rejtett ip címük volt. ha elindítod a programot,a te ip címedről csatlakozik a tor szerverre nem?utána kapsz hamis ip címet..

ha olyan dolgot követsz el, a tor kiadja az eredeti ip címed,hisz a szerveren minden rajta marad,pl.milyen ip címről mentél csatlakoztál,és milyen ip címet kaptál.

2011. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja még annyi hogy lassú a tor...én kitöröltem,most letöltöttem egy REAL HIDE IP 4.1.7.8 verziós progit.

persze a free verzió csak amerikai ip cimet ad,és lassú.

de ha fizetsz érte akkor gyors,mivel választhatsz országot,hogy milyen ip cimet kérsz. és igy full gyors,alig veszed észre hogy fut a program,nem fogja vissza a neted,csak egy kicsit. őszinte leszek,én sem fizettem érte.hisz mindig van egy kiskapu..van hozzá crack,igy ingyen megszerezheted a fizetős verziót. nekem mindig fut a program,hisz nem veszem észre hogy nagyon vissza fogja a nete,igy neteezek mindig.ha valakit esetleg érdekel,irjon rám privát üzit,és aktiváljuk neki is a fizetős verziót:)

2011. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A Tor elvileg teljesen biztonságos, de a Java-t mindenképp tiltsd le, mert az is okozhat meglepetéseket....
2013. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg tudja találni, nem csak a rendőrség, hanem akárki, aki ért hozzá. A tor nem biztosít 100%-os anonimitást, mint mindent ezt is ki lehet játszani. Kiskapuk mindig vannak, voltak és lesznek.
2018. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!