Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok facebookról...

Hogyan tudok facebookról blogot törölni?

Figyelt kérdés
El szerettem volna kerülni hogy az oldalon ki legyen írva a nevem mint adminisztrátor,tehát teljes névtelenül szeretném vezetni az oldalt.Próbáltam valahogy elrejteni,de nem engedi.:/ segítsetek kérlek.!!!
2011. nov. 29. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

2 dolgot nem értek.Miért a facebookon akarsz blogolni,az nem arra való...én speciel nem is tudtam,hogy lehet ott ilyesmit csinálni...blogolásra ott a blogspot,a wordpress motor által támogatott wordpress.org os felület...nem is értem...

A másik meg az,amit nem értek,hogy a facebookon minden a megosztásról szól,miért ott akarsz blogolni,ha el akarsz valamit valaki elől rejteni...hm?

2011. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges akkor rosszul fogalmazhattam meg nem kifejezett BLOGOT szeretnék csinálni,hanem (nemtudom mennyire vagy járatos facebookon) idézetes oldalak és stbstb. hasonoló oldalt.Ezesetben pedig nem szeretném hogyha bárki is tudná akár ismerősök akár nem ismerősök közül hogy én vezetem az oldalt.:)
2011. nov. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!