Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elfelejtettem az nCore...

Ha elfelejtettem az nCore accomhoz tartozó email cim kódját, tehát szeretném kicserélni a mail cimet, akkor a régi mail cimemen meg kell erősitenem hogy cserét akarok? Vagy ha jelszót akarok változtatni? Bocs de nem rég regeltem csak nCore ra.

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Aszem nem kell, 1 hétig kint lesz egy ablak, hogy megváltozattad a mail címed.
2011. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, az a baj h nem tom h rosszul emlékszek, vagy feltörték a mailemet e, ezért akarom h ne enjen mail, h az illető ne tudja h van nCore accom, szoval ne tudja azt is feltörni,,, remélem meg tudom tartani legalább az nCore fiókom... az a baj ha a mostanit elvesztem, tuti nem fogok tudni újara regelni... kössz a válast :)
2011. nov. 29. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:

nem asd123 kellene jelszónak használni.


egyébként szólsz a meghívódnak hogy cseréltesse ki a mail címet vmeik adminnal kb ennyi.

2011. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem az a baj h nem tudok fellépni az nCore fiókomra, lehet nem voltam elég érthető, elmesélem még egyszer. Feltörték a mail cimem, és én pedig meg akarom változtatni az nCore accountomhoz tartozó mail címet, amelyiket feltörték, de nem akarom hogy megkapja a mailt az, aki feltörte, hogy még az nCore accountomat is lopja el, tehát akkor küld a rendszer a régi email címre igazoló üzenetet vagy nem? amúgy aki küldte a meghívót azt sajnos törölték már :(
2011. nov. 29. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
most akkor te be tudsz lépni ncorera, vagy azt a jelszót is feltörte?
2011. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nCore ra még betudok, de a mail cimemre már nem, ezért akarom kicserélni
2011. nov. 29. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor te szólj valamelyik adminnak hogy cserélje ki a mail címet, mert a régit feltörték.
2011. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha rendesen cserélem ki, akkor küldenek igazoló linket a régi mailemre?
2011. nov. 29. 13:36
 9/9 A kérdező kommentje:

""""Úgy láttam, hogy ncore-on vissza lehet vonni az e-mail cím cserét 1 héten át, és így simán vissza tudja venni az ncore accountját az "ingyen elvihető", úgyhogy csak e-mail címmel együtt érdekel.

Vagy pedig meghívó érdekel. Cserébe Műszaki Torrent Tanya meghívót tudok küldeni.""""

Ezt olvastam egy oldalon, tehát még mindig nem értem, ha kicserélem az email cimemet, akkor küld a rendszer emailt vagy nem? küld emailt a régi email cimre?

2011. nov. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!