Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Letiltottam valakit,...

Facebook. Letiltottam valakit, mégis látja az adatlapom tegnap óta. Nem vettem fel új embert, szóval érdekelne mégis hogy látja az üzeneteim?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar h leskelödik utánam.Szerintem nem kamu nick van a dologban,mert tegnap óta mondja h jaj miért irom ki ezt és ezt,szóval....valami progi? vagy miez? Mert nem a jelszom tudja,mert beállitottam biztonsági telefonos kódos izét,ami a telomra érkezik ha vki belép a facebookomra.Vki help,fontos.
2011. nov. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaki elárulhatja neki, talán közös ismerősötök.
2011. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam elöször,de ő ennél rafináltabb,szerintem nem közös ismi lehet...
2011. nov. 29. 20:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden esetre a közös ismerőst 3-t aki gyanús lehet,letiltottam,hogy ne lássa az üzeneteim,amiket írok.Igazából nincs titkolni valóm,szimplán zavar,hogy leskedlödik.
2011. nov. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!