Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, chat?

Facebook, chat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy hogy tudom megcsinálni face-n, ha felmegyek, csak egy ember ne lássa, hogy fent vagyok?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. nov. 30. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos, én is mindent átnéztem de nem megy.

Sebaj...Majd kitalálok valamit.

2011. nov. 30. 12:40
 3/6 anonim válasza:
Én is épp most írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Régen ott volt a chat beállításoknál,de az új face-n nem találom :S
2011. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létrehozol egy új csoportot, berakod azt az egy embert, akivel beszélni szeretnél, és utána felnyitod a chat ablakot, ott van, h "limit availibity", és ezt kipipálod minden egyes csoportra, kivéve azt az egyet, amelyikbe ezt a bizonyos emberkét raktad.
2011. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De hogy hozok létre új csoportot?
2011. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, nem csoportot, hanem listát hozol létre. Kezdőlapon baloldalt rámész a listáknál az "összesre", és felül lesz egy olyan opció, h creat new list. Megadod a lista nevét, aztán belekattintasz, és hozzáadod a tagokat.
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!