Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan nagy durranás az...

Miért olyan nagy durranás az nCore? Senki se ad senkinek meghívót :S

Figyelt kérdés
nemrég jutottam be,és már szereztem is meghívót,nem értem minek van így felfújva ez az oldal hogy szinte lehetetlen a bejutás
2011. nov. 30. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mások nevében nem beszélhetek, én régebben azért nem adtam meghívót, mert 500 pontba került, a pontokat fel/letöltéssel lehetett szerezni, viszont pontokért ingyenes torrentet is lehetett venni, így sose gyűlt össze 500, mert elhasználtam saját célra. Egy ideje új rendszer van, az oldal fenntartásához szükséges költségeket támogatásból szedik össze. Most csak akkor lehet meghívót küldeni, ha a támogatás eléri az adott havi fenntartási költséget, ez pl Novemberben 1-2 napja történt meg. Más időszakban csak az küldhet meghívót, aki támogatja az oldalt (pénzt küld)
2011. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés első részére elfelejtettem válaszolni. Az nCore az egyik, ha nem a legjobb magyar torrent oldal, van néhány másik, ami hasonló szinten van bizonyos kategóriákban (pl filmek vagy programok) de például zenék vagy mobil alkalmazások kategóriában a Bithumen vagy a Bithorlo is alatta maradnak. Ebből adódik a második részre is a válasz: mivel mindenki a saját meghívottjaiért felel, senki nem akarja kirúgatni magát a legjobb oldalról, főleg miután össze seedelt pár TB-t, személy szerint én ezért nem is küldenék meghívót idegennek soha, hogy pl Te a haverjaidtól (bár nem tudom hányan vannak fent) miért kaptál mondjuk csak nehezen meghívót, azt nem tudom, én barátok közül is csak annak küldenék, akiről pontosan tudom, hogy rendesen fogja használni, mert ha nem elég jártas a dologban, vagy idő közben megunja mert mégse kell neki, akkor egy bocsánatkéréssel meg egy sörrel nem leszek kisegítve.
2011. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából egy haverom se torrentezik ezért nehezebb volt meghívó szerzés,én bejutottam és gyerek játék egy meghívót szerezni az új pontszerző lehetőségekkel, de ahogy kiirtam a kérdésem meg is változott,már ezer pont egy meghívó :O most már megint csak nehezebb szerezni.
2011. dec. 1. 03:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A wikiben még ez van a meghívásról:

Pontokért igénybevehető kedvezmények:


• Kérések oldalon kérés pontokért

• Szavazás egy kérésre

• 1 meghívó: -500 pont


Viszont közben december lett és 0% a támogatottság, tehát ameddig össze nem jön annyi pénz, amennyi a havi fenntartási költségeket fedezi, csak az küldhet meghívást, aki támogatja az oldalt. Ha hozzá vesszük, hogy jön a karácsony meg a szilveszter, ez megint csak a hónap végén lesz meg, ha meglesz.

De ha meghívsz valakit, és az illetőt csaláson kapják, pl arányjavító progit vagy tiltott klienst használ, te is figyelmeztetést kapsz, ami 1 év alatt évül el. 5 warn után kizárnak, ha tehát 1 év alatt 5 haverodat meghívod, akik csalnak, akkor repülsz az oldalról. Én ezért nem hívok meg senkit, a free torrent kérés megszűnt illetve értelmét vesztette, de elférnek azok a pontok a nevem mellett.

2011. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nálam ez áll: Egy meghívó elküldése 1000 pontba "kerül".
2011. dec. 1. 21:42
 6/6 anonim válasza:
pénzért küldök.
2012. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!