Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet-e nézni a kép...

Meg lehet-e nézni a kép eredeti létrehozási dátumát, tehát nem azt, amikor rámásoltam a gépre?

Figyelt kérdés
Van egy képem, amiről nagyon szeretném tudni hogy mikor készült, viszont a létrehozásnál az a dátum szerepel, amikor a telómról a gépre másoltam. Van valamennyi esély arra hogy meg tudom nézni az eredeti dátumot? Esetleg egy nagyon profi hozzáértő meg tudja oldani?
2011. dec. 2. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van mellé mentve akkor az EXIF tartalmazhatja. Azt meg egy normálisabb képnézegető kiírja.
2011. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a telefonodon a képet. Csak kiírja... Ha meg már törölted, akkor előző válaszoló.
2011. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az exif nem segített, amit mobilról tettem a gépre azokra nem írta ki a dátumot :/
2011. dec. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!