Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on hogyan lehet...

YouTube-on hogyan lehet visszacsinálni a régi kinézetet?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem teteszik ez az új és a régit akarom... Hogyan lehet visszacsinálni? Aki normális választ ír, zöld kézzel jutalmazom.
2011. dec. 2. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Böngészés közben a jobb alsó sarokban volt egy gomb, mintha abban lett volna eltávolítási lehetőség. Persze ami ma még lehetőség, az később már nem lesz, és mindenkinek kötelező lesz az új működésre átállni. Arra ne számíts, hogy még hetekig-hónapokig az előző kinézetet tudod használni, ilyen egy oldalnál sincs: a felhasználói szabályzatba benne szokott lenni, hogy vagy ne használd az oldalt, vagy a belépéssel automatikusan elfogadod a mindenkori változtatásokat.
2011. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott nem lehetett visszacsinálni. Ha nem gond, szürke kezet adok. Várom a válaszokat!
2011. dec. 2. 17:24
 3/8 A kérdező kommentje:
*kéket
2011. dec. 2. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
na szóval: youtube felhazsnálóként: saját csatornám-és a szerkesztési menüben-beállítások. Ott van hogy váltás korábbi csatornanézetre.
2011. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*sz
2011. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez, amit az utolsó írt, csak a csatornamegjelenítésre vonatkozik. Magát az egész youtube kinézetet nem lehet visszaállítani?
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :/ (én vagyok az előző) azt hittem hogy a kérdező csak a csatornakinézetre kíváncsi
2011. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval: Saját csatornám-Csatorna szerkesztése-Visszaállítás a régi csatornakialakításra és ennyi. De 2012. március 7-étől minden csatorna az új külsővel jelenik meg.
2012. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!