Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook játékok miért...

A facebook játékok miért lassúak a gépemen, hogy lehet gyorsítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hello!

Ha a saját laptopomon mondjuk elkezdek a Facebookon Sims Social-t játszani nagyon lassú.A barátom laptopján teljesen normálisan fut,az asztali gépen is rendesen fut.Mi lehet a probléma?Kell valamit telepítenem vagy törölnöm a gépről.Igaz,szinte semmi nincs a gépen csak a net programja,a google chrome,nod32,skype,adobe.Valamelyik lassíthatja?Vagy mi lehet a probléma.De ez a gond nem csak facebookos játékokkal akad hanem bármilyen flash játékon.Mobil netem van,ha ezt bedugom az asztali gépbe teljesen jól fut minden,de a laptopon nem.Bocsi a sok dumáért de leakartam írni a problémát.:)


U.I.: Olyan választ nem kérek hogy akkor játsz az asztali gépen,mivel azon az itthoniak dolgoznak,tehát nem lehet.


Köszönöm!


2011. dec. 3. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:

processzor,de sztem inkább memória probléma lesz....


kevés a memóriája és a flash-ses játékok nagyon eszik a memóriát...

2011. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ööö...köszönöm.de mégis mit tudok ellene/vele kezdeni?
2011. dec. 6. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!