Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC mennyire veszi komolyan...

A UPC mennyire veszi komolyan a Fiberpower 10 adatforgalmi korlátját?

Figyelt kérdés
én pillanatok alatt elérem az 5GB-ot, és akkor elvileg rohatul belassulna a net. már kb el is értem ezt néhány óra alatt, és hirtelen visszaugrott az utorrentnél mindkét aktív letöltésnél a sebesség teljesen egyszerre. gyorsan megnéztem a speedtest.netet, ami 6 Gbps-t mért, vissza a torrentekhez, és újra teljes gőzzel töltődtek. de mi van, ha tényleg meglesz az 5GB? ez csak arra van, hogy ha túlterhelt a hálózat, akkor engem áldoznak be, mert én kevesebbet fizetek? vagy csak kamu, hogy fiberpower 25-öt rendeljenek az "áldozatok"?

2011. dec. 3. 14:10
 1/3 anonim válasza:

Elnézést! De te nem vagy normális, ha napjainkban adatforgalmi korlátos vezetékes netet rendeltél. Főleg 5 GB adatforgalmi korláttal. El sem akartam hinni, hogy van ilyen.


forrás: [link]

2011. dec. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazából nem én rendeltem, csak most nem akartam részletezni. anyám fizet elő, és ő felettébb fontosnak tartja az alacsony árat, amúgy se ért ehhez. ő egyébként csak emailezéshez használja, meg esetleg a startlapon található hír-linkekre rákattint. más meg nem is nagyon érdekli. ő már a letöltés szó hallatán kiakad. jaj, ha tudná, hogy ha internetezik akkor már letölt...


őt úgyse fogom tudni meggyőzni. majd ha lesz saját házam, arra viszont még várhatok jópár évet

2011. dec. 12. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként ezt az oldalt én is ismerem, de azért köszönöm a segítőkészséget :)
2011. dec. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!