Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A csajok és pasik alkalmazás...

A csajok és pasik alkalmazás fizetős?

Figyelt kérdés
Mármint, ha regisztrálok prémium felhasználó vagyok. Ha ez lejár, és nem hosszabbítom meg csak "lefokoznak" és nem kell fizetni? Vagy mi történik?
2011. dec. 4. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Háátt, én ez nem tudom :D

Remélem sokat segítettem :P

2011. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha lejár lefokoznak és nem tudod olvasni az új üzeneteket, pókokat, képket, stb.


Viszont lehet okoskodni, hogy mégis tudd megnézni az új üziket meg pókolat. Csak ehhez az kell, hogy te pókold meg először az illetőt, vagy te üzenj neki először. Amikor látod hogy megjött a válasz, nem fogja megjeleníteni. Menj rá az elküldött üzenetekre vagy pókokra és nyisd meg, hogy mit küldtél neki te előzőleg. Kicsit görgess lejjebb és tádám, ott lesz az ő üzenete is. :D Remélem érhető voltam.

2011. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már nem működi az előző hozzászóló trükkje. Valami más kell pl előfizetni :(
2011. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!