Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a böngésző...

Miért nem engedi a böngésző az Új lap megnyitását?

Figyelt kérdés

A beállításokban minden engedélyezve van, mégsem reagál a böngésző a ctrl - t re, se a manuális új lap megnyitására.


miután egy programot feltelepítettem azóta nem működik, de azóta uninstalláltam, és a probléma megmaradt...


ötlet? én már nem tudom..


2011. dec. 4. 22:58
 1/4 Argloss ***** válasza:
FireFox? Törölj le minden toolbart, azok okoznak ilyen gondot. Sok ingyenes program rak fel ilyeneket, ha nem figyelsz oda telepítésnél, viszont amikor törlöd magát a programot a toolbar ugyanúgy marad a gépen...
2011. dec. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azaz, Firefox. viszont azt még le tudnád írni, hogy hogy kell a toolbar-okat kitörölni? Köszönöm szépen előre is! /csak mert a beállításoknál nem találtam ilyet../


amúgy jobb felső sarokban van egy kis keresőmező, és eredetileg google.com volt a standard, de most valami ask.com, azt is kitörlöm mindig, majd kikapcsolás után, mikor bekapcsolom már megint az az alapértelmezett kereső..

2011. dec. 5. 23:00
 3/4 Argloss ***** válasza:

Start menü -> Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások (XP-n Programok telepítése és törlése, ha jól emlékszem..)

Itt keresd meg az Ask Toolbar, jobb gomb és eltávolítás, vagy van eltávolítás gomb is, ha azt jobban szeretnéd. Ez egy program, ezért nem lehet a böngészőből kikapcsolni... Egyébként az összes olyan cuccot nyugodtan letörölheted ami Toolbar, semmi hasznuk nincsen... (azon kívül, hogy néha még gondot is okoznak...)

2011. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tökéletesen megjavult, program eltávolítása után mindjárt lehet lapokat nyitni a böngészőben. :)

Köszönet érte!

2011. dec. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!