Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az UPC internet sebesség...

Az UPC internet sebesség mérőn megmértem a netem. Ez jöt ki: Letöltési sebesség: 10.1 mbps Feltöltései sebesség: 0.9 mbps Ez úgy milyen lassú, gyors? Mert ha lassú akkor beújítok szélessávú netre.

Figyelt kérdés

[link]

Ez az oldal hol megmértem :)


2011. dec. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
átlagosnak számít a mai világban, bár én itt a "tanyán" örülnék egy ilyen netnek...
2011. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát neked kell tudni hogy jó e neked...

Más honnan tudná hogy neked elég e? Ha elég gyors arra amire használod akkor jó.

Nem értelek... ha azt mondtuk volna hogy nem jó, akkor rohannál gyorsabb netért, akkor is ha ezzel is jól el vagy, csak hogy elmondhasd hogy menő a neted?

2011. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már ez is szélessávú. Újabban az UPC-nél ez az alapcsomag, de ugyanakkor ez már jól használható sebesség. Ha csak böngészel, online játszol meg időnként töltögetsz, akkor elég lehet. 4-5 éve 10Mbit/s még elég komoly sebességnek számított. Ha ki tudod használni a sávszélességed, akkor 1GB adat kb 13 és fél perc alatt töltődik le.

:)

2011. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!