Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a felugró...

Miért nem engedi a felugró ablakokat?

Figyelt kérdés
Mozillát használok, már kiikszeltem a beállításokban, a felugró ablakok tiltását, mégsem nyitja meg őket, csak felugrik egy kisebb ablak, de nincs rajta semmi. A Chrome engedi, de azt nem szeretem. Ötletek?
2011. dec. 6. 11:50
 1/2 DannyZuko ***** válasza:
nincs valami kiegészítő plugin telepítve, ami kellene ahoz, hogy megjelenjen az ami az ablakban van. ha felugrik az ablak, akkor már nem blokkolt dolog. flashplayer vagy valami ilyesmi hiányzik neki gondolom. jawa stb...
2011. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mivel én nem értek annyira az ilyesmikhez, inkább leírom (bár lehet nem segít sokat), hogy a kiegészítőknél mit találok ha megnyitom. Hátha így egyszerűbb tippet adni, hogy mi hiányozhat :)

Szóval ami van: Adobe Acrobat, DivX Player Netscape Plugin, DivX VOD Helper Plugin, DivX Webplayer, Google Update, Java Deployment Toolkit 6.0.230.5, Java(TM)Platform SE 6 U23, Mozilla Deafult Pulgin, Schockwave Flash, Silverlight Plugin meg még Microsoftos dolgok. A Facebook és hasonló bigyuszokat nem írtam, mert gondolom az nem befolyásolja.

Előre is köszi a segítséget.

2011. dec. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!