Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routeren vezetékkel, miért...

Routeren vezetékkel, miért mér ilyen keveset?

Figyelt kérdés

Digi top netem van 80/25 Mbps.

Amikor a fő net kábel van bent, akkor simán méri ezt a sebességet. Ha routeren vagyok kábelen, akkor csak 62/25Mbps a mért sebesség, Wlannal még kevesebb.

A routerem típusa: TL-WR340GD Tp link.

Valami beállítás lenne? Előre is köszi.


2011. dec. 7. 08:37
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem. Egyszerűen ekkora nettcsomaghoz nem a TP-Link legalapabb Wi-Fi router -ét kéne megvásárolni, ami a végletekig vissza van butítva. A router -eddel semmi baj nincsen, egyszerűen ennyit bír, és kész.

Ekkora netcsomaghoz minimum TL-WR941ND szükséges, de személy szerint én a TL-WR1043ND -t ajánlom.

G -s Wi-Fi -n meg eleve lehetetlen ekkora sávszél. 54 Mbps -ot tud, ami csak elméleti maximum, ez a gyakorlatban max 22 Mbps -ot jelent. Ekkora csomaghoz árviteléhez Wi-Fi -n már N -es router kell, mint amiket javasoltam. És persze természetesen N szabványt támogató Wi-Fi adapter is.

2011. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúúú nagyon szépen köszönöm isten vagy. Akkor veszek valami olyat amit te javasoltál.
2011. dec. 7. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
P.O.C. jól mondja TL-WR1043ND kell...nekem is ez a net csomag van ezzel a routerrel gigabites alaplappal sose mért 80/25 alatt 90 felett is mért már ha torrentnél van elég seed 12mb/s sebességgel is lehet tölteni
2011. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg is vettem. TL-WR1043ND
2011. dec. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!