Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is így működik a...

Másnak is így működik a www.ingyenháttérképek. Net?

Figyelt kérdés
Össze vissza csinál mindent! PL: Kiválasztom, hogy Autós háttér legyen, erre nem is az autós háttereket mutatja hanem pl: a METRO honlapján járok! Aztán visszamegyek ugyan oda ahol voltam! Rányomok, hogy autós, kiválasztom pl, hogy Citroen! OK! Beállítom a felbontást, és már hol vagyok? Egy velness hotel honlapján! Megint csinálom ugyan ezt, felbontás beállítva, és amikor rányomok a képre, akkor már megint egy másik oldalon vagyok! De nem az, hogy egy új ablakot nyit meg, hanem az, hogy az ingyen hátérképekről elmegy! Mi lehet a gond? Vírussal ne gyertek, mert azon kívül nekem eddig minden honlap működött! Nézzétek már meg ti is, hogy nektek is ezt csinálja, vagy csak az én böngészőm nem akarja az igazságot ennél a honlapnál! (google chrome böngésző) (www.ingyen háttérképek.net)
2011. dec. 8. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam jó
2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!