Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kijátszani, hogy a...

Hogy lehet kijátszani, hogy a youtube ne tiltsa le a videómat azzal az üzenettel, hogy " A videó EMI tulajdonában álló anyagot tartalmaz"?

Figyelt kérdés
Körülbelül 20 másodpercnyi zene van a videómban és alatta ráadásul más hangok is vannak, és emiatt tiltották le a videómat. Hogy lehetne ezt kijátszani? Arra a 20 másodperces zenére mindenképpen szükségem van.
2011. dec. 8. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

játszd le visszafele xD

Amúgy szerintem nem lehet.

2011. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bazzeg ezt nem hiszem el. 600 videóban fennt van a youtubeon az Always look on the bright side of life teljesben azokat nem tiltják le, de az enyémet amiben szerepel pár másodpercet azt le kell venni a netről. :D
2011. dec. 8. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
A fejlett szűrőalgoritmus az a jelenben működik és tilt. A múltban nem volt ilyen, így korábban fel lehetett tölteni ezeket ellenőrzés nélkül. A mostani szűrés hatékony és gyors, a régi videók ellenőrzése lassú a mennyiség miatt. Ezért van az, hogy találhatsz 600 másik videót, amit MÉG nem töröltek szerzői jogi okok miatt. Nem veled kivételeznek és szórakoznak, csak te már azt a korszakot éled, amikor szigorú a szűrés.
2011. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De most hány másodperc zeneszám lehet benne? Hol lehet elolvasni mi az ami még engedett?
2011. dec. 8. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy webtárhelyre én például cixx6ot használok mert az ad ingyen 20gb-ot és egy tucat email címet. Aztán tedd hozzá a flowplay videó lejátszót és az így létrehozott weboldal egy youtube videóban linkeld be.
2011. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan lehetséges az,hogy a Youtube-ra feltöltök Pc játékokról videókat és kivétel nélkül letiltja a Youtube.Mindenféle indokra hivatkozva.Több videót is néztem a Youtube-on ugyanarról a játékról és ott látom,hogy megjelennek a fizetett hirdetések.Hogyan lehetséges ez?Pedig FRISS FELTÖLTÉSEKRŐL van szó.Ezt üzenem az előttem szólónak.Ez összefüggésben lehet azzal,hogy az adott Youtube-felhasználónak nagyon nagy a nézettsége és nagyon sok videója van.És már nem veszik annyira szigorúan a dolgokat.Valahogyan ki lehet játszani pedig a szűrőket...
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Erre én is állati kíváncsi lennék, ha minden videóra így rámennek fél éven belül a fele tartalom megszűnik youtube-n... Torrent rising!!! Kényelmesebb volt azonnal nézni és nem letölteni és aztán nézni.
2013. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A dolgok soha nem olyan egyszerűek mint azt az ember elképzeli. Amik fent vannak a youtubon,azoknak a felének a szerzői jogait elkérhették,illetve írtak a szerzőnek hogy XYZ videót felrakok,és a hozzájárulások kell ahhoz,hogy ne töröljék le. Viszont ha jól tudom akkor egy mód van rá, hogy ne tiltsák le a videót. A Kezelőpanelben,azon belül a saját videóidban egy kiskapu,a harmadik fél által egyezett tartalom. Na már most ha ezt te elfogadod és tudomásul veszed,akkor "elvileg" nem tiltják le a videódat. Nekem mondjuk ez mindig beváll(t).
2015. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van egy ú.n. "méltányossági elv" a videók hang- valamint képi anyagára vonatkozó szerzői jogot illetően, amely korlátozott mértékű felhasználhatóságra adhat lehetőséget, viszont definiálatlan kritériumok alapján.

Az egyik kiskapu a videó leírásába foglalt megjegyzés, mely tartalmazza a hanganyag tulajdonosának adatait (előadó, dal címe, kiadó neve, esetleg az anyag legális beszerzési lehetőségét kínáló elérhetőség).

Másik, a leírásban szereplő kijelentés, hogy nem birtoklod az anyagot, csak szórakoztatási célt szolgál és semmilyen anyagi bevételed nem származik belőle (ugyanis híradási, tájékoztatási célból fel lehet tölteni részleteket filmekből, játékokból, zenékből - lásd tesztek, végigjátszások, kritikák).

De ezek mind csak apró lehetőségek, és semmilyen garancia nincs rá, hogy nem tiltják le a hanganyagot vagy az egész videót. :(

2015. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!