Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van biztonságos torrent oldal?

Van biztonságos torrent oldal?

Figyelt kérdés

Milyen oldalakat ajánlotok? Van olyan ami biztonságos?

A piratesbay.org nem vírusos?


(Nem tud valaki egy meghívót egy megbízahtó oldalra?)


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nincs 100%-osan biztonságos oldal, csak vannak biztonságosabbak, meg kevésbé biztonságosak.

A Thepiratebay mivel nyílt torrent oldal, ott összeszedhetsz vírust, bár én még nem tapasztaltam ilyet, persze a megszokott release-től nem térek el.

Nekem van meghívóm pár oldalra.



De nem adok.

2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összes nevesebb zárt torrent tracker biztonságosnak mondható, legalábbis én még sehonnan nem szedtem össze semmi károsat az évek alatt.
2011. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Slash49 válasza:
Ma, már nem biztonságos a TPB!!!! Több vírusos program van feltöltve, mint képzelni tudnád. Régen biztonságos volt, ma már nem. Olyan vírusokat tartalmaznak, melyek az asztalt teli teszik kínai reklám ablakokkal. Ncore! Na az biztonságos.
2016. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!