Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti milyen sorrendet állítanáto...

Ti milyen sorrendet állítanátok fel a legjobb magyar torrent oldalak között?

Figyelt kérdés
Csak mert érdekelne hogy szerintetek milyen sorrendben követik egymást a torrentoldalak. Magamtól nem tudom eldönteni, de nekem is megvan a saját listám :)

2011. dec. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ezt lehet "hivatalosnak" venni, egy pontos módszer alapján vannak a statisztikai adatok sorrendbe rendezve az aznapi havi állapotok szerint. Nem elfogult és nem szubjektív, hanem az oldalak adatai alapján összeállított objektív ranglista.

*****


Ha szubjektív vélemény is érdekel, akkor nekem az első helyen tematikus oldal van, utána jönnek csak a vegyesek. Vagyis csak 1 tematikus, és 1 vegyes oldalról szoktam tölteni, a többi 10-12 regisztráció csak úgy van, megmaradt) . Az első a minőség és kínálat miatt, a másik pedig minden másért - a vegyes oldalakra úgyis szétosztják ugyanazt (név nélkül).



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de várom a többiek véleményét. Jár a tappancs :)
2011. dec. 10. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyen egyszerű, szerintem nem elég a puszta számokat nézni, például nem mindegy, hogy melyik oldalon mennyire vannak tiltva a többszörös torrentek, filmeknél engedik-e a mozis verziót, letölthetőek-e az ellenőrizetlen torrentek illetve mennyire szigorúak a torrentkészítési szabályok. Érdekes, hogy az nCore áll az első helyen ezekben (is) pedig elég nagy szigort tartanak. Az userek számából se lehet teljesen pontosan sorrendet állítani, hiszen szinte minden oldalon vannak meghívási illetve kirúgási akciók, amiket nem egyeztetnek össze.

Ha a saját sorrendemet kellene összeállítanom, az nCore megérdemelten áll az első helyen, a Beload 2. helyét viszont erősnek tartom, és szerintem nem is lenne ennyi felhasználójuk a 2010-es események nélkül, az én szívemnek valamiért kedvesebb :) a Bithorlo. A bitHUmen-t én még hátrébb sorolnám, bár régebben a legjobb volt, az üzemeltetőknek hála (seed szerver, 0day erőltetése) csúnyán elmaradtak. Tovább nem nem tudom rangsorolni, a kisebb oldalakkal már rég foglalkoztam :)

Viszont kíváncsi lennék a kérdező sorrendjére is :)

2011. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!