Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iskolai internet elérés?...

Iskolai internet elérés? Adott csak bejutni nem tudok, a kérdés\kérés odalent

Figyelt kérdés

Szóval csapjunk is bele,kicsit tapasztaltabb felhasználókat szeretnék kérdezni ezen témából.Középiskolás vagyok az iskolám Pesten van de jómagam Szegedről járok be,nos a vonatok hát nem éppen nekem kedvezően járnak,ezért (és itt lesz a lényeg) sulimba vitt laptopommal szeretnék netezni. Idén kialakítottak egy wifis hálózatot amint mit később megtudtam nem csak egy sima wifi-s hálózat hanem egy virtuálisan védett wifis hálózat...tehát,a wifi hálózat rejtett SSID-vel rendelkezik,tehát oda már nehéz volt belépjek,hát megtudtam nagynehezen a router és hálózat ip címét és a többit,nos már Wifin fent vagyok.később megtudtam hogy még egy jelszavas védelemmel is levan védve .Hát létrehoztam énis egy külön virtuális magánhálós beállítást,egyik tanár laptopjának a mintájára, ámbár nemtudtam meg az ip címét a gépének amire kilett osztva ,hanem csak a MAC címét tudtam meg hátha csak külön azt kell átírni valamilyen modon nálam is hogy feldobjon.Nos a kérdés adott: van nekem egy felhasználónevem jelszavam a rendszerben amivel betudnék lépni márcsak a szerverre kellene csatlakozni a kérdésem hogy HOGYAN ??

válaszokat előre köszönöm :)


2011. dec. 11. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
"Hát létrehoztam énis egy külön virtuális magánhálós beállítást,egyik tanár laptopjának a mintájára, ámbár nemtudtam meg az ip címét..." mosta tanárod gépének az ip címe is érdekel?
2011. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahogy mondod
2011. dec. 11. 11:59
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy ti azt nemtudhatjátok de valahogy megszerezhetem? info orán egyik hálon lévő gépről?:O
2011. dec. 11. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

menj azzal a géppel erre a a linkre: [link]


aminek meg akarod tudni az ip címet,amúgy van sok ilyen oldal,még a lakhelyét is megmutatja.

2011. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de a másik kérdésre is tudod a válaszT?:)
2011. dec. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!