Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Shakes & Fidgetben ez jó taktika?

Shakes & Fidgetben ez jó taktika?

Figyelt kérdés
Új karim van, és úgy vettem észre, hogy ha lépem a szinteket, akkor egyre többet ad egy fejlesztéssel pl életre stb. Azt akarom csinálni, hogy egyátalán nem fejlesztek pl 30-40-ik szintig, és akkor ha rányomok egyet a fejlesztésre (alacsony áron, hiszen nem használtam addig) akkor nagyon nagyokat ugorhat az életem pl alacsony áron. Mi a véleményetek erről?
2011. dec. 11. 12:23
 1/4 VladTomi válasza:

passz nem ugrik sokat szerintem ráadásul ki is kaphatsz a szörnyektől.

Lassan haladsz. Amit én vettem észre 10 szintenként ad csak életet vagy támadó erőt viszont a szerencse egyre lejjebb megy arra gyúrj

2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, hogy így a fogadóba az egyszerű szörnyeket le fogod-e tudni győzni, de van rá esély :D
2011. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bayer Cupi válasza:
hát ez viszonylag szar kari
2011. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bayer Cupi válasza:

Ez rohadt szar taktika mert ha1 aranyat fejlesztesz akk is egyel lesz jobb de ha akár már 100000 aranyba kerül egy fejlesztés akk is csak 1-et ad

és ha addig nem fejlesztesz akk fogadoba is kikapsz arénába és kaziban is

2012. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!