Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan "kémprogram"...

Létezik olyan "kémprogram" látom a másik gép webkameráját?

Figyelt kérdés
persze mind a kettő gépen fel van telepítve és összehangolva..

2011. dec. 11. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

létezik.

Ezzel bukott le tavaly egy német pedofil, aki így figyelt kislányokat.

ha te akarod ezt a progit használni, rossz helyen jársz, mert hamar megtalálnak majd, ha meg aggódsz, hogy téged figyelnek meg, akkor annyi csak, hogy folyamatosan nézd, hogy a webkamera LED-je világít-e. Az eleve ilyen okokból van benne, hogy mindig lásd, ha épp üzemel a kamera. a német pedo is úgy bukott le, hogy a kislányok szóltak, hogy néha csak úgy bekapcsolt a webkamera lámpája.

2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sok kamerán nincs LED.
2011. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Amúgy attól amit a 2-es válaszoló írt... durván kiráz a hideg. Komolyan...belegondolni, hogy az ember nyugodtan gépezik, és lehet hogy valami perverz állat meg figyeli közben...
2011. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

végül is nekem nem is a webkamerás dolog kéne:D inkább egy olyan amivel tudom irányítani a másik gépet, de az összeköttetés csak net és nem lan.

nem vagyok pedo

van egy ismerősöm aki nem nagyon ért a géphez és unom hogy ugrálnom kell minden kis szar miatt.

A kamos dolgot azért gondoltam hogy ugye kammal megtudta volna mutatni a problémát de rájöttem hogy van olyan is amivel kilehet javítani is az esetleges problémát.

így egy olyan program kéne amivel irányítani tudom az ő gépét de csak net az összeköttetés.

2011. dec. 11. 23:16
 6/11 anonim ***** válasza:

A windows tud ilyent: a sugóban keress rá a "Távoli asztal"-ra.

A kémkamerával kapcsolatban: a kamerát csak a felhasználó engedélyével tudod bekapcsolni. Ilyen programok a skype, az msn, a g-mail stb. Ahol meg a "kislányok" mutogatják magukat, ott eleve így vannak beállítva. Szóval nem iskolás leánykák megleséséről van szó...Vagy ha igen, akkor maguk hagyták úgy. Legfentebb a gonosz leskelődő nem akart fizetni, azt felnyomták.

2011. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"így egy olyan program kéne amivel irányítani tudom az ő gépét de csak net az összeköttetés."

A webkamerás dologban nem tudok segíteni, de a távvezérlésben igen. A program neve TeamViewer, ingyenes. Van portable verziója is. Szoktam így gépet csinálni, a másik félnek elég csak a QS (Quick Support) hordozható verziót letölteni, elindítja, a kiírt azonosítót és jelszót elküldi, és máris irányítható a gép neten keresztül.

2011. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy bukta van ám szakikám :D , ha olyan progit keresel, amivel látod a másik webkameraképét, ugy hogy mind a két gépre telepitve van, és a tulaj tudtával csinálnád, mert épp a gépét távjavitod kapásból ajánlok kettöt... skype, msn

Csak nekem fura, hogy aki annyira penge hogy távjavit szám.gépet ezeket nem ismeri ?

Nem tudom hogy pedo vagy e, vagy nem , de hogy nem full legális célra kellene a progi az tuti.

Ha növéred akarod kukkolni,akkor kapsz progit :D

2011. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem besincs dugva a kamera a gépbe nemtud megnézni a pedofil állat xD am enyémen van led
2011. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy valakinek az akarata ellenére nem tudod elindítani a gépét, belekukkolni még úgysem tudsz. De ha az illető rendszeresen a kivilágított ablak előtt vetkőzik, kukkolója is fog akadni.

Látogass meg egy chat-szobát, és meglátod, hogy működik ez.

2011. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!