Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazonról hogy megy a rendelés?

Amazonról hogy megy a rendelés?

Figyelt kérdés
Karácsonyra elég sok mindent szeretnék rendelni az Amazonról. Inkább az amazon.co.uk-ról rendelnék mint az amazon.com-ról, mert ugye az európa és olcsóbb a szállítás. Aki tudna részletes információt adni arról, hogy kell rendelni, fizetni, mik a plusz költségek és kábé mikor jön meg, annak nagyonnagyon megköszönném! =)
2011. dec. 12. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

en a .com-ot hasznalom de szerintem a .co.uk nem sokban ter el.


Eloszor is regisztralj a lap tetejenel: New Customer? Start here.

Aztan keresd ki a kivant targyat. Latni fogod a price: a termek ara. A jobb oldalon az lesz, hogy a termek ara + free shipping (ingyen postakoltseg) vagy + xy a postakoltseg.

Kivalasztod a mennyiseget (amennyiben tobbet is lehet rendelni a termekbol) quantity: es kattints az add to basket-re.

Nem art ha van egy dombornyomott kartyad amivel tudsz online vasarolni. Ha van egy angol font alapu szamlad, az meg jobb, mert nem fog a bank atvaltasi koltseget szamolni.


Ugyanugy mint eBaynel, itt is vannak eladok, amit a "sold by..." resznel talalsz. Ha az van, hogy sold by Amazon, akkor az kozvetlen az Amazontol jon (es altalaban ingyenes a szallitas), ha ott van valami nev, akkor az egy elado es neha szamolnak postakoltseget. Bar ha nem Angliaban vagy es mindent Mo-ra akarsz szallittatni, akkor lehet h mindenhol szamolnak postakoltseget.


Egyszerre tobb eladotol is vasarolhatsz es a vegen egyszerre kifizeted mindet, a "proceed to checkout"-ra kattintva. A bankszamla kivonaton a tetelek mar kulon kulon lesznek feltuntetve es a csomagokat is valoszinu mas idoben kapod meg, ami lehet 5-15nap (bar ez csak szemelyes tippem.)


Kozvetlen az Amazontol azert szeretek rendelni, mert nagyon egyszeru a visszakuldesi lehetoseg (return), es eleg, ha csak meggondolom magam es visszaveszik a termeket, de ha nem passzol, vagy hibas a cucc akkor meginkabb. Gondolom az angol amazon is ilyen.


Ha valami altalanos termeket akarsz, nem art megnezni mashol is (pl ebay) mert lehet h olcsobban megtalalod, vagy kedvezobb szallitasi feltetelekkel.


Ha van meg kerdesed irj.

2011. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)!
2011. dec. 23. 19:10
 3/6 Mattthew888 válasza:
100%

Hello!

Nekem is lenne egy kerdesem ezzel kapcsolatban. Ha az amerikai amazon.com rol rendelek, akkor azt ugy rendesen kiszallitjak hozzank es korulbelul milyen szallitasi dijert ?

Koszonom a valaszt

2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én rendeltem már még tavaly, arra nem emlékszem de biztos volt valamennyi szállítási költség nem is kevés és arra emlékszem hogy nagyon későn jött meg: januárban rendeltük és márciusban érkezett meg:| nem tudom azért megérte mert olyan termékeket rendeltem amit magyarországon nem lehet kapni szóval ebből a szempontból jó volt de ha mondjuk csak két hét lenne mire ideér az jobb lenne:)
2012. dec. 3. 20:15
 5/6 anonim válasza:
100%

Hali!

Postán küldik amazonról vagy valami szállító céggel? Mert nem hiszem, hogy itthon leszek mikor befut a csomag, így jó lenne később a postán átvenni..

2013. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szolek Kristof válasza:
100%
Sziasztok! Azt tudjátok esetleg, hogy mit lehet tenni abban az esetben, ha az Amazon azt írja, hogy nem szállítják a terméket Magyarországra? Kinéztem magamnak egy órát, ami nem kapható itthon, de azt írják, hogy a címemre nem szállítják ki.
2016. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!