Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra feltett nyilvános...

Youtube-ra feltett nyilvános videóm miért nem kereshető ki az oldalról cím alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti, kik jobban értetek hozzá, segítsetek, légy szíves.

Két YT videóm van eddig. Első rendben volt, nyilvános, minden, lekereshető.


Második is ugyanúgy nyilvános, ott is van a listámon, nem írja, hogy gond lenne vele (pl. jogsértés), de mégsem tudok rákeresni, nem adja ki rá. Ergó, így senki más nem találja meg, csak akinek én megadom. De én nem így akarom


Mit mondtok erre?

Köszönöm!


2011. dec. 12. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, már meg is oldódott

Tényleg jogsértő voltam :D

YT szerint legalább is


Csak annyit dolgoztam a videóval, szóval elég bosszantó...:S

2011. dec. 12. 16:38
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, elnézést, de megint ugyanez a dolog áll fenn, csak most egy másik videóval...:(


Mit mondtok? ezúttal tuti engedélyezve van, oda is van írva, nyílt videó


Akkor miért nem lehet lekeresni?:S

2011. dec. 12. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor feltöltöd nem tudom a pontos nevét de kulcsszavak vagy valami ilyesmi van a beállításnál, és oda kell beírni a szavakat és akkor azokra a szavaka a youtube rákeres amikor beírod, így ki adja a videót is habár lehet hogy nem az első oldalon de biztos ott lesz
2011. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!