Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet az,...

Facebookon hogy lehet az, hogy egyik nap X számú ismerősöm van, másnap eggyel kevesebb majd köv. Nap megint ugyanannyi? Nem jelölt be senki közben!

Figyelt kérdés

Ja meg még egy kérdés, hogy lehet kirakni GIF formátumú képet facebookra úgy, hogy mutassa a mozgást? Mert megpróbáltam és csak a sima "nem mozgó" képet mutatja... :S

Előre is köszi!


2011. dec. 12. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért , mert egy ismerősöd letiltott , aztán meg feloldotta a tiltást :D És gif formátumot nem lehet , csak videót !!
2011. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha letiltott és utána feloldott, akkor nem kellene értesítést kapnom róla?

Csak mert régebben én is tiltottam le emberkéket, és utána nem tudtam észrevétlenül feloldani, csak ha újra bejelölöm...most már ilyet is lehet? :O

Köszi amúgy! :D

2011. dec. 13. 01:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki letiltott volna, újra be kellett volna jelölnie téged, hogy megint ismerősök legyetek. Amúgy nekem is szokott ilyet csinálni, hogy egyik nap kevesebb, másnap egyel megint több. :)
2011. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!