Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopot szeretnék venni,...

Laptopot szeretnék venni, milyen megoldási lehetőségek vannak internet elérhetőségre? Csak szolgáltatón keresztül (digi) lehet, vagy van más lehetőség is.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

" Csak szolgáltatón keresztül (digi) lehet, vagy van más lehetőség is."


igen ,csak valamelyik szolgáltatón keresztül lehet nethez jutni

2011. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ha beköti a digi, akkor hogy tudom hordozni a laptopot?

Egyébként van egy asztali gépem, de azt szeretném megszüntetni. Így is szólnom kell a digiseknek, hogy jöjjenek ki bekötni, vagy én is megtudom csinálni?

2011. dec. 14. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, de ha van otthonra bekötve neted akkor veszel a wifi routert és otthon vezeték nélkül tudsz netezni. Viszont ha sokat vagy úton akkor csak mobilnet vásárlásával tudsz.
2011. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te is meg tudod csinálni.
2011. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És leírnád egy kicsit részletesen, hogy a wifi routerrel hogyan oldjam meg, mert műszakilag teljesen nulla vagyok, egyébként meg lány vagyok? Az asztali géppel nem akarom összehozni, mert már nem igazán működik jól, úgy hogy mindenképp megszüntetném.
2011. dec. 14. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor veszel rá mobilinternetes USB sticket.
2011. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:

Ha van digi-s internet és csak otthon használnád nehogy mobilnetet vegyél, ahogy az előző mondja! a kettő közötti különbség kb. mintha egy deszkán vagy egy hadihajón akarnád átúszni a tengert:)


2 verzió van:

1. kábeles - ahogy az asztali gép is be van most dugva

2. wifi - ehhez kell egy wifi router venni (5eFt kb) és beállítani


Amit nem tudok, mert sajna itt nincs digi, hogy diginél számít-e a mac adress? (ha igen, akkor sincs gond, csak be kell állítani az új gépen ill. routeren, vagy beszólni a központba, hogy megváltozik)

2011. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

[link]

Ez a link egy router beállítását mutassa

de mivel azt írtad hogy egy műszaki analfabéta vagy én azt ajánlom hogy környezetedbe keress egy olyan embert aki már TÖBBSZÖR csinált ilyet :)

2011. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!