Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy mostanában nagyon lassan tölti be az oldalakat a böngésző (firefox, de kipróbáltam operával és chrome-mal is, ugyanez), viszont a torrenten ugyanúgy max sebességgel töltök fel/le. Digis vagyok. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:39
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

az lehet a gond, hogy a torrent kliensed lefoglalja, a sávszélességet és nem jut a böngészőre. erre a Cfosspeed jó mert priorizálhatod a programokat és annak adsz nagyobb sávszélességet amelyik fontosabb (böngésző). Az xp és a Vista alap hibálya hogy csak 10 nyitott félkapcsolatot enged alapból ,majd lekorlátoz. Erre az EVidPatch a megoldás. Lehet a lassú DNS szerver is erre a DNS Jumper-t ajánlom.

A torrentezéshez szükséges tippeimet itt olvashatod (EvID4226Patch és egyebek):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem megy a torrent, akkor is ezt csinálja. Nem ez a gond, már évek óta torrentezek, ez meg kb 2-3 napja jött elő.

Lehet valami vírus okozza? A dns jumper-ről még nem hallottam,de köszi, utánanézek.

2011. dec. 15. 09:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, úgy néz ki most megoldódott. Letöröltem az új nod32-őt (mert kb azóta ilyen, de nem gondoltam volna, h emiatt). Létezik? Nem túl logikus számomra, de most minden ok.
2011. dec. 15. 09:44
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Víruskeresők, nagyon belassíthatják a merevlemezről való olvasást / írást. Ilyen a nod -nál a kiterjesztett heurisztika. ami nagyon véd az lassít, ami meg nem lassít az meg nem véd! Érdemes kivételként megadni a torrent mappát.

Én az Eset Smart Security -t használom, annak van tűzfala és kivételként meg kell adni a kliens, hogy ne ellenőrizze, tehát nyitni kell portot a tűzfalon, hogy aktív legyél. A net sebességet a rosz tűzfal beállítás okozhat. Nem tudom milyen tűzfalat használsz , de nem árt jól beállítani, a torrent kliensnek portot nyitni.

2011. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!