Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy lehet a...

K.lau13 kérdése:

Facebook-on hogy lehet a kedvencek közül kitörölni, amit már nem szeretek? Agyamra megy, h mindenki azt hiszi, h szeretem Lady gagát meg stb-t amikor már kinemállhatom! Ezt hogy kell?

Figyelt kérdés

én már próbáltam mindenhogy de nembirom kiutörölni! régebben ment, de mostanába nem jó annyira a facebook, mert átalakítják, vagymi... segítsetek légyszi, mer kapok egy csomó linket ilyen-olyan emberek zenéjéről, mer azt hiszik, szeretem, aztán közbe nem is érdekel! régebben idióta egy zenei ízlésem volt, mit mondjak... XD

nemmondom h sürgős, mer igazából nem, csaak... nah... de amúgy nem tudom hogy lehetek ilyen hülye, hogy ennyit se birok megcsinálni, pedig alapvetően a számítástechnika/internet nekem nem szokott baj lenni, és valószínűleg röhögni fogok magamon, ha valaki megmondja XD segítsetek, léci :) köszönömm ^^


2011. dec. 14. 21:35
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Behívod a kívánt oldalt és a bal oldali oldalsáv alján diszlájkolod.

Egyébként én sem szerettem Gagát, de egy-két száma mostanában elémkerült, nem is olyan borzasztó az a nő... meghökkentő, ez tény, de vannak értékes nótái. (Sosem hittem, hogy egyszer ezt fogom mondani :-))

2011. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az semmi... én poénból bejelöltem a "még nem dugtam kecskével" csoportot. Gáz, hogy ott van az adatlapomon, de az még gázabb lenne, ha az ismerőseimnek kiírná, hogy már nem vagyok a klub tagja...
2011. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

akecske dolog nem tré.

21. század.

VÁLLALD FEL ! :D

2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XD júúúj ez a kecskés nem semmi :DD amúgy köszi téélleg, juj, montam én, h ki fogok akadni magamon, mért nem jutott eszembe? XD köszi szépen:) am még csak nem is lady gagával van bajom, az még nem olyan szörnyű, de olyan hülyeségeket szerettem régen, h mostanra már röhögnöm kell rajta XD amúgy is marha idiótán néz ki pl. barbee a linkin park mellett XD
2011. dec. 15. 19:32
 5/6 A kérdező kommentje:
télleg nem gáz, max röhögnek egy jót, de ha hasonlóak az összes többi létező haverhoz és ismerőshöz, még hetekig azzal b@sztatnák XD hát ez de nagy :DDD
2011. dec. 15. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
:-)
2011. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!