Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom feltelepíteni a...

Hogyan tudom feltelepíteni a facebookot?

Figyelt kérdés

tegnap vetteme egy új telót nokia c5-03-at wifis. és nem tudom hogyan tudnám rárakni a 0.facebook .hu .. már mindenhogyan próbáltam de azt írja ki hogy nem érhető el.. :S

és tegnap még jó volt a wifi ma meg már az sem jó .. valaki segítsen !!


2011. dec. 15. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a wifi nem jó akkor vid vissza garanciára. menj fel a nokia/t-mobile oldalára és ott majd találsz egy facebook alkalmazást. :)
2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt lehet letölteni :)

2011. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosítsunk! Ha ismereteim nem csalnak, az o.facebookot nem tudod feltelepíteni, mivel az egy mobilra optimalizált weboldal. Bemész a böngészőbe, beírod és megy. Viszont kizárólag t-mobile-os mobilnetről, tehát wifiről nem fog bejönni, fel is fogja ajánlani az m.facebook.com oldalt. Tehát ha nincs mobilneted, 1430-ra küldesz egy +NETSTART sms-t és onnantól működni fog, csak arra vigyázz, hogy más oldalakra ne menj rá, mert ez a netes csomag iszonyatosan drága, csak az ingyenes oldalak látogatására érdemes használni, ilyen az o.facebook.com. Amit telepíteni lehet, azok facebook kliensek, van belőle symbian, android stb változat, felrakhatod a telefonodhoz valót, és használhatod wifin, illetve mobilneten is, de akkor fizetős, tehát ennek a használata se javasolt ha csak netstart csomagot aktiválsz (már ha tmobile-os vagy, ha más a szolgáltatód, akkor az ottani díjszabás szerint kell fizetned)
2011. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és most látom, hogy hogy írtad le, 0.facebook.hu nem is fog menni, a hu-ról még átirányít, de nem 0 (nulla) hanem o (ó).
2011. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt írja ki a letöltés után hogy erre mobiltelefonra nem érvényes
2011. dec. 15. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A 1430as számra elküldöd a +NETSTART-ot és örülsz.
2011. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!