Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a tábla pc-t összekötöm a...

Ha a tábla pc-t összekötöm a pc-mel akkor megoldható hogy tábla pc-n keresztül netezhessek a pc hálózatán kersztül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 22:02
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
USB kábellel nem igazán, azt hiszem. Én telefonnal próbáltam ezt eljátszani, a vége az lett, hogy vettem egy TPLINK USB-s WIFI adaptert a gépbe, és SOFT-AP -val megy a dolog, de ha nem akarsz ezzel sem játszani, és nem sjnálsz rá ~5000-et, akkor WIFI router és megy, mint az álom :)
2011. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még 1 kérdésre válaszolsz?

megvan a dead space androidos verziója. rá is tettem pendrive-ra, és csatlakoztattam a tábla pc-hez. de nem tudom hogyan kéne megnyitni, nem is találom. csak a filmeket(gallery-ben) találom.

2011. dec. 17. 22:20
 3/5 A kérdező kommentje:
össze tudom kötni a géppel is de nem érzékeli ha a gépen a meghajtójára másolok vmit és nem is találom a tábla pc-n
2011. dec. 17. 22:21
 4/5 _Jessy_ ***** válasza:
tableten a felmásolt adatot általában a /flash vagy a /sdcard alatt találod meg. Csak leválasztás után érhető el a tabletről a könyvtár, sajnos egyszerre nem tudja kezelni. A dead space-ről meg nem tudok semmit sajnos :(
2011. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

thx de leválasztás után sem találok semmit

típus: Coby Kyros mid7015

2011. dec. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!